Joanna Latuszek

Jestem coachem ICF ACC, trenerem przywództwa, coachem i mówcą w międzynarodowej organizacji zrzeszającej liderom. Wspieram lokalne biznesy w osiąganiu ich celów poprzez nowatorskie warsztaty wspierane metodologią mojego mentora, lidera przywództwa nr 1 na świecie, Johna Maxwella. Uczę menedżerów tak zadawać pytania coachingowe, by ich zespoły były zmotywowane i zwiększały swoją efektywność w pracy. Od lat pomagam i wspieram kobiety w rozwoju ich życiowej i zawodowej drogi, po to by mogły być szczęśliwe i spełnione w każdym aspekcie swojego życia. Wspieram i pomagam głównie dzięki efektywnemu coachingowi 1:1 i metodologii coachingu Valorie Burton

Dlaczego zajmuje mnie coaching?

Jestem coachem. W moim życiu było kilka takich życiowych punktów, które mnie zmieniły. Jednym z takich punktów była śmierć mojego męża w roku 2013. Jak mam żyć? - pytałam siebie. Wtedy naprawdę nie wiedziałam jak mam tego dokonać... Los targał mną w prawo i w lewo ucząc mnie na nowo poczucia wartości, poznania swoich mocnych stron, zrozumienia, że tak wiele spraw zależy tylko ode mnie.

Siła coachingu leży w tym, że zmienia on sposób myślenia, otwiera nowe możliwości i pokazuje świeże rozwiązania. Coaching to sztuka wpływu, na której opiera się przywództwo XXI wieku.

Jestem uczennicą szkoły coachingu według metodologii Johna Maxwella, a moimi mentorami są Christian Simpson i Valorie Burton.

" Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku! Ludzie, którzy do czegoś dochodzą, szukają okoliczności sprzyjających ich zamierzeniom, a gdy ich nie ma, stwarzają je. "
John C. Maxwell
CEO

Moi klienci o coachingu mówią tak:

Niedawno zakończyłem cykl spotkań coachingowych z przesympatyczną Joanną, taki personalny rozwój własny i analiza co jest dobre, a co jest stratą czasu. Zapytacie czy warto. Ja zdecydowałem się zakończyć etap, który już dawno nie dawał mi nic w zamian i zacząłem własny projekt, może nawet więcej niż jeden. Następny etap: coaching biznesowy Każdemu polecam. Joanna to profesjonalizm i doświadczenie, i niesamowita osoba, którą warto rozmawiać miesiącami.
Grzegorz Cor
Think Tiny House Polska
Jeżeli tak jak ja myśleliście, że po co Wam jakiś cel, kiedy niby wszystko macie, to z całęgo serca polecam Wam sesje coachingowe u Joanny, która pomoże Wam dojrzeć, zrozumieć i znaleźć ów cel. Z każdej sesji wychodziłam bardziej natchniona, bardziej świadoma i gotowa do dalszej pracy nad sobą.
Klaudia Kochańska-Kostyrka
Ourschool szkoła języka angielskiego

ZAUFALI MI: