Kim jestem?

Joanna Latuszek
Joanna Latuszek

Jestem coachem ICF ACC, trenerem przywództwa, coachem i mówcą w międzynarodowej organizacji zrzeszającej liderom.
Wspieram lokalne biznesy w osiąganiu ich celów poprzez nowatorskie warsztaty wspierane metodologią mojego mentora, lidera przywództwa nr 1 na świecie, Johna Maxwella.

Od lat pomagam i wspieram kobiety w rozwoju ich życiowej i zawodowej drogi, po to by mogły być szczęśliwe i spełnione w każdym aspekcie swojego życia. Wspieram i pomagam głównie dzięki efektywnemu coachingowi 1:1 i metodologii coachingu Valorie Burton.

Dlaczego zajmuje mnie coaching?

W moim życiu było kilka takich życiowych punktów, które mnie zmieniły. Jednym z takich punktów była śmierć mojego męża w roku 2013.
Jak mam żyć? - pytałam siebie. Wtedy naprawdę nie wiedziałam jak mam tego dokonać...
Los targał mną w prawo i w lewo ucząc mnie na nowo poczucia wartości, poznania swoich mocnych stron, zrozumienia, że tak wiele spraw zależy tylko ode mnie. Bo przecież, jak mówi John Maxwell: "Jeśli przypisujesz sobie niewielką wartość, możesz być pewna, że świat nie podniesie ceny".

Dziś jako pewna siebie, ambitna, szczęśliwa kobieta pomagam innym kobietom w realizacji ich celów osobistych i zawodowych.
Kiedy kobiety potrzebują wsparcia, pomagam im poprzez efektywny coaching 1:1 i rozmowy pełne zrozumienia.

Dlaczego zajmuje mnie coaching?

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku! Ludzie którzy do czegoś dochodzą, szukają okoliczności sprzyjających ich zamierzeniom, a gdy ich nie znajdują stwarzają je.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę coachingową

W ciągu 15 minut zdefiniujesz swój cel i zaczniesz nad nim pracować

Coaching prowadzony przez Joannę to bardzo cenne doświadczenie, które daje możliwość rozwoju zarówno w aspekcie osobistym jak i zawodowym. Joanna jest doskonale przygotowana merytorycznie, otwarta i uważna. Spotkania prowadzone są z dużym zaangażowaniem i w sposób profesjonalny.

Joanna urzekła mnie swoim spokojem, wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami zadawania często bardzo trudnych pytań. Zbudowała ze mną relację, czułam się przy niej swobodnie i bardzo komfortowo. Gorąco polecam współpracę.