- "Przemawiasz dobrze wtedy, gdy język jest w stanie dostarczyć wiadomość wypływającą z Twojego serca". Henry Ford

Jeśli nie wiesz od czego rozpocząć swoją prezentację sprzedażową, albo coś już wiesz, ale nie wiesz jak dobrze to sprzedać, to warto wziąć udział w warsztatach: „Jak sprzedawać skutecznie – warsztaty z wystąpień publicznych”. Te warsztaty pomogą Tobie przygotować skuteczną prezentację biznesową i nie tylko. Dlaczego? Bo po ukończeniu warsztatów przygotujesz  prezentacje szkoleniowe, wykłady i prezentacje na osobisty i biznesowy użytek. To szkolenie nauczy Cię tworzyć porywające wystąpienia publiczne! Poznasz tajniki budowania skutecznego wystąpienia i sprawisz, że ludzie będą chcieli Ciebie słuchać zaczną robić to, co im mówisz. Poznasz klucz do sukcesu jakim jest umiejętność przekonania innych do siebie. Ludzie będą chcieli Ciebie słuchać. Będziesz niczym Steve Jobs, zahipnotyzujesz swoich odbiorców i przekonasz do kupna Twoich produktów lub usług. 

Dzięki temu szkoleniu:

 • poznasz etapy pracy nad prezentacją od znalezienia wartości, po zbieranie materiałów i pracę nad narracją,
 • dowiesz się jak stworzyć przemówienie, które sprawi, że ludzie będą Cię słuchać,
 • nauczysz się wykorzystywać cytaty, storytelling, liczby i historie osobiste, by lepiej sprzedawać swoje pomysły,
 • poznasz struktury przemówień,
 • nauczysz się wprowadzać barwne i wartościowe emocje, dzięki którym staniesz się wiarygodnym mówcą,
 • nauczysz się budować relację z Twoimi odbiorcami,
 • nauczysz się projektować i dodawać slajdy w taki sposób, by zachęcały odbiorców do słuchania Ciebie,
 • zapanujesz nad mową ciała i stresem,
 • będziesz profesjonalnie przygotowany do prezentacji handlowej, prezentacji idei, deklaracji polityki firmy i raportu.
A wszystko to w przemiłej atmosferze zaufania i z humorem. Te warsztaty zaskoczą Ciebie tym, w jak przyjemny i łatwy sposób można nauczyć się skutecznej komunikacji i budowania długotrwałych relacji dzięki wartościowym wystąpieniom biznesowym. 

Poznaj etapy pracy nad prezentacją biznesową i zwiększ swoją skuteczność

 1. Czy możesz zostać doskonałym mówcą? Poznaj siedem etapów i 5 kluczowych umiejętności: profesjonalne przygotowanie, przyciągające rozpoczęcie, przejrzysty przekaz, perswazyjny język i porywające zakończenie.
 2. Etapy pracy nad prezentacją: praca nad wartością: po co wartość w prezentacjach, waluta społeczna prezentacji, Wielka Idea prezentacji, o kim ma być prezentacja?.
 3. Etapy pracy nad prezentacją: praca nad narracją: jaką strukturę wybrać, tytuł i pierwsze zdanie, wstęp, rozwinięcie i zakończenie prezentacji..
 4. Etapy pracy nad prezentacją: dodawanie slajdów: gdzie, kiedy i ile slajdów należy dodać, jak prezentować dane? jak prezentować infografikę? .
 5. Emocje, ton głosu i mowa ciała w przemówieniach publicznych: tempo głosu, dykcja, postawa, potyczki z mikrofonem, gesty, postawa i mimika.
 6. Prezentacja handlowa: opis sytuacji, profesjonalne przygotowanie, przyciągające rozpoczęcie, przejrzysty przekaz, perswazyjny język, porywające zakończenie.
 7. Prezentacja idei: opis sytuacji, profesjonalne przygotowanie, przyciągające rozpoczęcie, przejrzysty przekaz, perswazyjny język, porywające zakończenie.
 8. Deklaracja polityki: opis sytuacji, profesjonalne przygotowanie, przyciągające rozpoczęcie, przejrzysty przekaz, perswazyjny język, porywające zakończenie.
 9. Raport: opis sytuacji, profesjonalne przygotowanie, przyciągające rozpoczęcie, przejrzysty przekaz, perswazyjny język, porywające zakończenie.
  

KIEDY

RAZ W TYGODNIU OD 6 DO 7:30 ALBO 19 DO 20:30 lub sobota i niedziela od 9 do 19

GDZIE

ONLINE NA PLATFORMIE MS TEAMS, LINK ZOSTANIE PRZESŁANY PO REJESTRACJI NA SZKOLENIE I WNIESIENIU OPŁATY

ILOŚĆ SPOTKAŃ:

10

WARTOŚĆ 1 SPOTKANIA

200 PLN

Kto najwięcej skorzysta z warsztatów jak sprzedawać skutecznie -warsztaty z wystąpień biznesowych

 • przedsiębiorcy,
 • menedżerowie,
 • dyrektorzy,
 • coachowie,
 • liderzy zespołów MLM,
 • prezesi,
 • członkowie zarządów,
 • sprzedawcy,
 • wszyscy ci, którzy pragną wywierać wpływ i osiągać więcej

Uczestnicząc w tym warsztacie otrzymujesz :

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

Biorę na siebie odpowiedzialność za Twój rozwój. Cała grupa będzie wzajemnie się wspierać, rozwijać i świętować swoje sukcesy

Szczegółowy podręcznik uczestnika

Stanie się on Twoim podręcznikiem z zadaniami, notatkami. Dzięki temu zawsze możesz mieć go blisko siebie, kiedy tylko potrzebujesz wsparcia.

Wsparcie

Biorę na siebie odpowiedzialność za Twój rozwój. Cała grupa będzie wzajemnie się wspierać, rozwijać i świętować swoje sukcesy

Chesz przeszkolić swój zespół ?

Jest możliwość przeszkolenia Twojego zespołu w Twojej organizacji. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz:  latuszekjoanna@gmail.com

O trenerze prowadzącym

Joanna Latuszek
Joanna Latuszek

Jestem trenerem, coachem przywództwa i mówcą w międzynarodowej organizacji zrzeszającej liderów The John Maxwell Team. Jestem trenerem biznesu, coachem ICF ACC, wykładowcą szczecińskiej uczelni i pasjonatką uczenia się.

Pomagam liderom zbudować wizerunek, wspieram ich w rozwoju kompetencji menedżerskich i pomagam wyjść z sytuacji kryzysowych poprzez efektywny coaching 1:1 i nowatorskie warsztaty.

Także od lat wspieram kobiety w budowaniu ich pewności siebie, pomagam zbudować szczęśliwe relacje prywatne i zawodowe dzięki warsztatom i rozmowom pełnym zrozumienia.