Jeśli pracujesz nad realizacją celów, to cele pracują nad tobą. Jeśli działasz zgodnie z planem, to plan oddziałuje na Ciebie. Cokolwiek dobrego budujemy, wszystko to nas buduje.

Jim Rohn

W otchłani fajsbuka znaleźć możesz moją grupę Love by Joanna . Oh, ta grupa przeszła już wiele metamorfoz. Powstała z pomysłu na rozwój biznesu opartego na multilevel marketingu, a skończyła się na zupełnie innym pomyśle.

Kiedy podczas jednej z moich podróży życiowych natknęłam się na wystąpienie Johna Maxwella, który mówił do mnie: „Jak możesz stworzyć wspólną płaszczyznę porozumienia z innymi, jeśli nie znasz i nie lubisz siebie samego? Jak możesz dostrzec innych w jasny sposób, jeśli w stosunku do siebie nie jesteś do tegoz dolny? Dopiero wówczas, gdy znasz i lubisz siebie oraz czujesz się ze sobą dobrze, możesz poczuć to samp w stosunku do innych ludzi. Dopiero wówczas będziesz mieć potencjał, by się z nimi porozumiewać.” To było jak uderzenie w twarz, otrzeźwienie. Pamiętam myśli w mojej głowie: dziewczyno! to nie tak! Zatrzymaj się i poukładaj sobie wszystko od nowa.

Co chcesz robić? Kim chcesz się stać? Co tak naprawdę jest Twoją pasją?

Tak oto biznes mlm przerodził się w projekt o niesamowitej wartości dla moich czytelniczek. Jestem człowiekiem wartości i dodaję ludziom wartości. Tego nauczył mnie mój mentor, John Maxwell, i to z pasją i zaangażowaniem robię dalej.

Dołącz do grupy, by dzielić tę podróż ze mną.

Gdy kobiety potrzebują wsparcia, pomagam w tym poprzez warsztaty pełne zrozumienia oraz coaching.

Wspieram liderów, w tym, by ich zespoły osiągały cele.

Wspieram nastolatki i kobiety w ich drodze do celu poprzez pełne zaangażowania i pasji warsztaty.

A zawodowo brzmi to już bardziej „nudno” Jestem trenerem przywództwa, coachem i mówca w John Maxwell Team. Jestem wykładowcą, trenerem i prodziekanem Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Współtworzę Młodzieżową Akademię Rozwoju, by pomagać młodzieży zbudować pozytywny wizerunek siebie, tak by w przyszłości młodzi ludzie mogli osiągnąć swoje cele w zgodzie ze swoimi wartościami.