Linkinbio/ Zdrowie i uroda

Budujemy piękne życie

Dobry wieczór Dziewczyny i Chłopaki❤️ Ten wpis będzie inny niż wszystkie do tej pory.

Chcę się podzielić z Wami moją wizją, która jest także wizją Monat. Wizja ta została przedstawiona w ostatni weekend (tj. 10-13.09.2020) podczas konferencji online #Monations, w której wzięło udział ponad 4️⃣5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ uczestników i uczestniczek, w tym i moja skromna osoba🥳🤪

Budujemy piękne życie.

Co sprawia, że życie jest piękne? To trudne pytanie. Myślę, że każda z nas ma swoje własne odpowiedzi, prawda? Dla mnie piękne życie to wiele drobnych rzeczy, które połączone w całość tworzą właśnie moje własne piękne życie. Lubię siebie, lubię czuć się dobrze, lubię wyglądać wspaniale (lubię też dni w pidżamie 🤪), lubię mieć cel, lubię swoją radość.Dla mnie to wszystko stanowi przepis na ciągłe budowanie pięknego życia. Do tego wolność, bym mogła żyć tak jak chcę i realizować siebie.

Monat rozpoczął swoją rewolucję od rewolucji pięknych włosów🧔🏻👩‍🦰, stając się gigantem światowego rynku produktów pielęgnacyjnych do włosów klasy premium, potem przyszedł czas na rewolucję zdrowej skóry👩‍🦳🧔🏻, teraz szykuje się rewolucja na rynku produktów wellness❗️🧘‍♀️🧘 Nowa linia wellness zawita do nas na wiosnę przyszłego roku.

Wszystko zgodnie z podejściem opartym na poszanowaniu do natury, tak by stać się najlepszą częścią siebie.❤️ Nie ma piękniejszej rzeczy na świecie niż robić wszystko w zgodzie z sobą, prawda?❓

Wartości moje i Monat

Monat od zawsze pomaga ludziom, by mogli #cieszyć się #pięknym #życiem. A zaczyna się to od doskonałych produktów, która łączą w sobie najlepsze cechy natury i nauki, w końcu Monat to #MOdern #NATure😉 . Wszystkie produkty #badane są pod kątem dermatologicznym, okulistycznym i toksykologicznym, tak by dostarczyć nam najbezpieczniejsze produkty. Wszystkie produkty naprawdę działają. Dzięki nim nie tylko pięknie wyglądam, ale dobrze czuję się ze sobą, bo jestem pewna produktów, których używam, a już niedługo będę sprawdzać nową linię produktów Wellness (czyli będę jeszcze jeść Monat😉 – a lubię jeść🤪), zanim wejdzie na rynek polski.

Filozofia pięknego życia to także #rodzina, #miłość, #wdzięczność i #kultura. To są moje wartości, które niosą mnie przez życie i wartości mojej firmy. Wszystko co dzieje się w Monat, jest spójne z moimi wartościami. To właśnie te wartości wypełniają moje serce i serce Monat❤️ Do tego wszystkiego na koniec dnia, kiedy kładę się wieczorem spać i spoglądam wstecz na mój dzień, to czuję niesamowite ciepło na serduchu za osoby, które pojawiły się w moim życiu dzięki Monat. Myślę sobie też często o tych wspaniałych słowach, które mówicie o tym co robię, w jaki sposób to robię. To niesamowicie buduje, uwierzcie mi. Niektóre osoby wróciły do mojego życia po wielu latach właśnie dzięki temu, że zapragnęły poczuć się pięknie z Monat Te znajomości na nowo wykiełkowały, pojawiły się taże zupełnie nowe osoby, które poznałam dzięki firmie. To ludzie, to Wy wnosicie radość w moje życie🥳🥰, inspirujecie mnie i dzięki Wam mogę stawać się lepszą osobą każdego dnia i mogę rozwijać się. Jestem wdzięczna za Monat, dzięki niemu mogę pomagać innym i patrzeć na swój rozwój i rozwój firmy. To wszystko co robię, to buduję lepsze życie bazując na najważniejszych dla mnie wartościach.

Obejrzyj film

Ten wpis nie mówi o produkcie, ale o marce. Już wkrótce będę mieć przyjemność na Waszych oczach testować nową linię Wellness i na pewno opiszę zmiany, które zadzieją się w moim życiu, wszystko z moją znaną Wam uczciwością (jak się okaże, że to ohyda lub ściema, dam Wam o tym znać☺️).

Teraz obejrzyjcie film, powstał on z myślą o tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o Monat. Niech Was zainspiruje, a może ktoś z Was zechce do mnie dołączyć❓

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply