Joanna Latuszek B-Coach

Coaching rozwojowy

Witam serdecznie! Jestem certyfikowaną coachką specjalizującą się w rozwoju osobistym. Cieszę się, że tu jesteś i chciałabym Cię zaprosić do wspólnej podróży odkrywania Twojego pełnego potencjału.

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i wierzę, że każdy z nas ma nieograniczony potencjał do osiągania sukcesów oraz szczęścia. Dzięki mojemu doświadczeniu jako coachki, pomagam Kobietom odnaleźć klarowność w swoich celach, przełamać bariery i podążać ścieżką, która przynosi satysfakcję oraz spełnienie.

czytaj więcej skontaktuj się

Dlaczego coaching ze mną?

Moja praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Posiadam certyfikat coacha oraz doświadczenie w pracy z różnymi osobami i branżami.

Każdy z nas jest inny, dlatego moje podejście do coachingu jest elastyczne i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

skontaktuj się czytaj więcej

Rozwiązania skoncentrowane na wynikach

Razem opracujemy konkretne cele i kroki, abyś mógł(a) świadomie dążyć do sukcesu i spełnienia.

kup pakiet teraz
kup pakiet teraz

Gotowa na rozpoczęcie transformacyjnej podróży? Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy plan, który doprowadzi Cię do osiągnięcia zamierzonych celów. Cieszę się na możliwość współpracy z Tobą!

skontaktuj się

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Opinie

Co mówią moje Coachee?

Ta świadomość zmienia wszystko. To nie jest łatwe i potrzeba
ogromnej świadomości żeby to samemu zrobić. Dlatego uważam, że jeśli ktoś ma możliwość to powinien skorzystać z pomocy sprawdzonej osoby.

Ty Asiu jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, aby w tym pomóc całym swoim zaangażowaniem, autentycznością i doświadczeniem życiowym jesteś osobą godną zaufania w tym całym procesie.

Anna Krzysztofowicz

To czego doznałam na pierwszych zajęciach pokazało mi inną twarz coachingu i bycia coachem w ogóle.

Asia prowadzi sesje z sercem i pozwala na dużą otwartość, a dzięki temu dociera do miejsc, o których się coachee nawet nie śniło. Sesje prowadzone są w przemyślany sposób, dociekliwie, uważnie i w tempie uczestników.

Sylwia Michalak / Facebook

Dzięki pracy z Joanną, nauczyłam się nie tylko efektywnego zarządzania, ale także budowania lepszych relacji z moim zespołem. To doświadczenie pomogło mi zrozumieć, jakie mam mocne strony i jakie obszary wymagają poprawy.

Teraz, jako pewniejsza siebie menedżerka, jestem w stanie osiągać znacznie lepsze wyniki w pracy i budować trwałe relacje biznesowe.

Katarzyna Mykos

Spotkanie z Joanną Latuszek to najcudowniejsze, co mogło mnie spotkać. Sesje wpłynęły nie tylko na moje decyzję, zmiany zawodowe, ale też na docenienie tego co najważniejsze. Asiu- nie przestawaj!

Justyna Marczak / Facebook

Zdecydowanie Asiu dodajesz skrzydeł i mocno wspierasz w rozwoju. Praca z Tobą to dodatkowo przyjemność.

Katarzyna Rogoźnicka / Facebook

Asia i jej sesje rozwojowe dwa lata temu pchnęły mnie do działania. Zasada szukaj lepszych od siebie się sprawdza.

Magdalena Łukasik / Facebook
B-COACH Joanna Latuszek
ul. Przesmyk 12
71-499 Szczecin
NIP: 8512641574