Coaching/ Linkinbio

Jedna rzecz, którą musisz zrobić

Czy wiesz jaka jest jedna rzecz, którą musisz w swoim życiu zrobić? Nie jest to nic ekstremalnego, nic co kosztuje pieniądze. Jest to za to coś co będzie wymagać od Ciebie chwili czasu oraz spojrzenia w głąb siebie. Czy jesteś gotowa, by właśnie teraz przyjrzeć się sobie? Kiedy ostatnio przyglądałaś się sobie? Nie, nie mówię o staniu przy lustrze i przyglądaniu się sobie. To jest powierzchowne i raczej robimy to każdego dnia z automatu. Pytam się Ciebie, kiedy ostatnio przyglądałaś się swojej duszy?

To zadanie wykonałam pierwszy raz w 2013 roku. Mimo tego, że jest ono bardzo proste, to im dalej, tym może być trudniej. Jednak zachęcam, by właśnie iść dalej, bo właśnie w tym momencie, kiedy jest trudniej, kiedy jest niewygodnie, kiedy już czujesz, że nie możesz iść dalej, to właśnie tam należy iść. Bo wtedy uświadamiasz sobie, że jest coś więcej niż to co już wiesz. Tam też dzieje się zmiana w nas samych i w naszej świadomości.

Zadanie

Zadanie jest bardzo proste, jak już mówiłam wcześniej. Zadbaj o swój komfort. Weź kartkę i długopis. Daj sobie czas. Niech dookoła Ciebie będzie cisza, możesz zadbać o komfortową i wyciszającą muzykę. Na górze kartki napisz: KIM JESTEM? I na to jedno pytanie odpowiedz 50 razy.

Po wykonaniu ćwiczenia odpowiedz sobie na kilka pytań:

  1. Co było trudnego w tym zadbaniu?
  2. Co było łatwego w tym zadaniu?
  3. Czego się o sobie nauczyłam?
  4. Co dało mi to ćwiczenie?
  5. Co zmieni się w moim świecie po tym ćwiczeniu?

Mam nadzieję, że ta podróż była dla Ciebie inspirująca…

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply