Linkinbio/ Zdrowie i uroda

Monat – linia skincare

Dziewczyny, niektóre z Was wiedzą, że moja marka to nie tylko włosy. Mamy dużo ciekawych produktów, których stosowanie przynosi wyjątkowe efekty.  Od niedawna to także w Polsce od 12 czerwca 2020 r. nowa linia skincare.

Dziś chciałabym Wam przedstawić dwie znakomite serie skincare do pielęgnacji twarzy: 
– #bebalanced przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej,
– #begentle przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.

Najnowsza seria skincare wprowadziła sporo zamieszania na rynku. Dostałam sporo zapytań dlaczego tak nagle, dlaczego z szamponów, Monat przerzucił się do pielęgnacji skóry twarzy. Czy to działa?

Spieszę z odpowiedzią: działa. Seria ta jest już od dłuższego czasu dostępna dla klientek w USA, w Anglii od kilku miesięcy. Ja sama stosuję ją od marca.

Co jest takiego wyjątkowego w produktach Monat do pielęgnacji twarzy i co sprawiło, że zaufałam marce, która według mnie, jak błędnie myślałam, specjalizuje się tylko w szamponach:

1. Po pierwsze, są to produkty wegańskie 
2. Po drugie, nie są testowane na zwierzętach
3. Po trzecie, najwyższe światowe standardy
4. Po czwarte, przynoszą efekty
5. Po piąte, zatwierdzone przez dermatologów i okulistów.

Na jednym ze zdjęć zobaczycie jakich składników nie znajdziecie w żadnym z produktów do pielęgnacji twarzy. W moim przypadku jest to bardzo ważne, bo cenię sobie, by w moich kosmetykach, tak jak w jedzeniu, było jak najmniej, a najlepiej w ogóle składników szkodliwych. Dlatego zaufałam tej marce.

Seria składa się z czterech prostych kroków pielęgnacyjnych:
1. #Oczyszczanie
2. #Przygotowanie
3. #Działanie
4. #Odżywianie

Na zdjęciach pokazuję i opisuję jakie kosmetyki należą do każdego z kroków pielęgnacyjnych. Więc zapraszam do Ich obejrzenia.

Moją ulubioną serią jest seria #begentle, bo z racji wieku, mam skórę już suchą, więc dbam o jej nawilżenie i dowitaminizowanie. Po tej pielęgnacji skóra jest oczyszczona bez uczucia napięcia czy wysuszenia. Czuję wyraźne ukojenie, rozluźnienie i mam poczucie komfortu. Po tej pielęgnacji mam pewność, że makijaż będzie utrzymywać się cały dzień.

Natomiast, ponieważ potrzeby mojej skóry, tak jak i potrzeby moich włosów, zmieniają się wraz z porami roku, obserwuję, że kiedy jest gorąco, moja skóra bardzo fajnie współpracuje z serią #bebalanced, która usuwa sebum i zapewnia 24-godzinne nawilżenie, również bez uczucia wysuszenia czy ściągnięcia.

Wszystkie dwie serie pięknie pachną, ale to taki drobny już bonus w ramach innych dobroczynności, które są zapewnione wraz z regularnym stosowaniem produktów.

Seria be balanced dla skóry normalnej i przetłuszczającej się
Seria be gentle dla cery wrażliwej i suchej

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply