Bez kategorii/ Linkinbio/ Zakupy

Rejuvabeads – sklejacz końcówek

Jeśli jeszcze nie wiesz jak sobie pomóc, to wiedz, że ja wiem. Sprawdziłam na sobie. Regularnie używam 1-2 razy w tygodniu, bo działa. Ten innowacyjny sklejacz końcówek skleja połamane włosy na przynajmniej kilka dni. Dzięki temu produktowi moje wizyty u fryzjera są rzadsze, a włosy są mniej podatne na zniszczenia. Używam go po umyciu włosów i ich osuszeniu ręcznikiem. Zostawiam na kilka minut do wchłonięcia się, a potem stylizuję włosy jak zwykle.

Poniżej znajdziesz informacje odnośnie produktu, a także na samym dole przygotowałam dla Ciebie informacje o tym w jaki sposób zakupić ten genialny produkt.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
✔️REJUVENIQE® – Oryginalna mieszanka 13 unikalnych olejków od MONAT, które zawierają wyjątkowo aktywne składniki botaniczne.
✔️CAPIXYL – Pomaga chronić skórę głowy, wzmacnia włosy i zwiększa ich objętość, jednocześnie wspierając ich naturalny wzrost.
✔️PROCATALINE- Pozwala zachować zdrowy poziom antyoksydantów
w mieszkach włosów, aby przeciwdziałać przerzedzaniu się włosów i chronić ich kolor oraz blask.
✔️CRODASORB – Czynnik absorbujący promienie UV pozwala chronić włosy przed niszczącym efektem promieni słonecznych.

ZALETY
Innowacyjna formuła do pielęgnacji włosów zawiera unikatowe mikrokapsułki Intensywnego Olejku REJUVENIQE®. Dzięki nim preparat może w sposób selektywny regenerować rozdwojone końcówki* oraz inne uszkodzone lub naruszone fragmenty włosów, wzmacniając je, nadając im zdrowy wygląd i zwiększając ich odporność. Efekty utrzymują się przez wiele dni (przez około dwa–trzy mycia) i można je wzmocnić przez powtórne użycie bez obawy o efekt nawarstwiania, nadmierne przetłuszczenie lub obciążenie.
*Niezależne testy wykazały 100-procentową skuteczność preparatu REJUVABEADSTM w regeneracji rozdwojonych końcówek o długości nieprzekraczającej 3 mm w ciągu jednej minuty od nałożenia.

WSKAZÓWKI
• Po umyciu i nałożeniu odżywki ze swojej ulubionej serii MONAT delikatnie wysusz włosy ręcznikiem.
• W zależności od długości oszczędnie nakładaj na wilgotne włosy od jednej do trzech porcji REJUVABEADSTM (zaczynając od ich środkowej części).
• Dokładnie rozprowadź preparat po same końce dłońmi lub grzebieniem z szerokimi zębami.
• Odczekaj minutę. Ułóż włosy jak zwykle

Zrób zakupy:

https://joannalatuszek.mymonat.com

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply