Joanna Latuszek

Czy znasz wypalone zawodowo kobiety po 30-tce, które bojąc się zmiany, tkwią w pracy bez przyszłości i marnują w niej swój czas z lęku, że żadna inna firma nie zechce ich zatrudnić?

Ja właśnie pomagam pokonać ten lęk i uczę takie kobiety, jak skutecznie odbywać rozmowy kwalifikacyjne, aby z łatwością mogły one otrzymać nową i lepiej płatną pracę, która da im radość i zadowolenie.

czytaj więcej skontaktuj się

Korzyści z udziału w programie

Pokonaj lęk i przestań tkwić w swojej pracy

  • będziesz mieć wreszcie stabilne dochody: Osiągniesz zarobki od 5 000 do 10 000 zł miesięcznie lub więcej, co pozwoli Ci realizować swoje marzenia i pasje.
  • przestaniesz odczuwać lęk, bo będziesz doskonale przygotowana do rozmowy o pracę, będziesz znała odpowiedzi na wszystkie pytania Twojego pracodawcy, będziesz mieć przygotowaną prezentację w formie video lub power point, która sprawi, że Twój potencjalny pracodawca Ciebie zapamięta i ułatwi mu to wybór Ciebie jako pracownika,
  • otworzą się przed Tobą nowe możliwości zawodowe: poznasz sprawdzone techniki, które pomogą Ci zwiększyć  pewność siebie podczas rozmów o pracę. Poznasz nowe umiejętności, bo otrzymasz dostęp do dwóch kursów, które będą dla Ciebie dostępne nawet rok po ukończeniu programu. Umiejętności, które tutaj zdobędziesz pomogą Ci wpłynąć na nowe obszary Twojego życia: będziesz lepiej komunikować się z pracodawcą o swoich potrzebach bez strachu, że powiesz coś nie tak,  nauczysz się jak prosić o podwyżkę. Techniki, które tu poznasz wpłyną także na inne obszary Twojego życia: rozmowa z dziećmi, z partnerem/mężem/partnerką, pozbawiona zostanie frustracji, bo nauczysz się trudne rozmowy przeprowadzać spokojnie i egzekwować asertywnie to, o co prosisz.
  • stworzysz profesjonalny wizerunek: Zyskasz wizerunek profesjonalistki, dzięki doskonale przygotowanemu CV i profilowi na LinkedIn, co przyciągnie uwagę potencjalnych rekruterów i pracodawcy.
  • proces poszukiwania pracy będzie przyjemny i pozbawiony frustracji, bo będziesz dokładnie wiedzieć co na każdym kroku procesu Cię spotka i co możesz zrobić, by usprawnić ten proces
  • zadbasz o harmonijny rozwój: dzięki poznanym technikom dopasowanym do Twoich potrzeb i możliwości, znajdziesz równowagę między pracą a życiem osobistym, co pozwoli Ci cieszyć się sukcesami zawodowymi bez rezygnacji z czasu dla siebie i bliskich. Znajdziesz przestrzeń na samorozwój, zadbanie o Twoją rodzinę, dzieci,
  • Twoja praca będzie lepiej płatna, dzięki czemu będziesz mogła pozwolić sobie na wyższy niż dotychczas standard życia.
skontaktuj się czytaj więcej

Jak zacząć?

Rozpocznij od bezpłatnej konsultacji „Pokonaj lęk i zmień pracę”

czytaj więcej

Twoje potrzeby na pierwszym miejscu

Każda kobieta, która do mnie trafia, ma unikalne potrzeby i cele. Dlatego nasza współpraca jest w pełni dostosowana do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferuję wsparcie na każdym etapie – od budowania pewności siebie, przez rozwój umiejętności, aż po skuteczne zarządzanie czasem i stresem.

umawiam bezpłatną konsultację

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Co mówią kobiety, którym pomogłam?

Ta świadomość zmienia wszystko. To nie jest łatwe i potrzeba
ogromnej świadomości żeby to samemu zrobić. Dlatego uważam, że jeśli ktoś ma możliwość to powinien skorzystać z pomocy sprawdzonej osoby.

Ty Asiu jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, aby w tym pomóc całym swoim zaangażowaniem, autentycznością i doświadczeniem życiowym jesteś osobą godną zaufania w tym całym procesie.

Anna Krzysztofowicz

To czego doznałam na pierwszych zajęciach pokazało mi inną twarz coachingu i bycia coachem w ogóle.

Asia prowadzi sesje z sercem i pozwala na dużą otwartość, a dzięki temu dociera do miejsc, o których się coachee nawet nie śniło. Sesje prowadzone są w przemyślany sposób, dociekliwie, uważnie i w tempie uczestników.

Sylwia Michalak / Facebook

Dzięki pracy z Joanną, nauczyłam się nie tylko efektywnego zarządzania, ale także budowania lepszych relacji z moim zespołem. To doświadczenie pomogło mi zrozumieć, jakie mam mocne strony i jakie obszary wymagają poprawy.

Teraz, jako pewniejsza siebie menedżerka, jestem w stanie osiągać znacznie lepsze wyniki w pracy i budować trwałe relacje biznesowe.

Katarzyna Mykos

Spotkanie z Joanną Latuszek to najcudowniejsze, co mogło mnie spotkać. Sesje wpłynęły nie tylko na moje decyzję, zmiany zawodowe, ale też na docenienie tego co najważniejsze. Asiu- nie przestawaj!

Justyna Marczak / Facebook

Zdecydowanie Asiu dodajesz skrzydeł i mocno wspierasz w rozwoju. Praca z Tobą to dodatkowo przyjemność.

Katarzyna Rogoźnicka / Facebook

Asia i jej sesje rozwojowe dwa lata temu pchnęły mnie do działania. Zasada szukaj lepszych od siebie się sprawdza.

Magdalena Łukasik / Facebook

Jestem zdecydowana

Kupuję autorski program „Pokonaj lęk i otrzymaj nową i lepiej płatną pracę, która da Ci radość i zadowolenie”

Kupuję
B-COACH Joanna Latuszek
ul. Przesmyk 12
71-499 Szczecin
NIP: 8512641574