3 rzeczy, które musisz natychmiast przestać robić, by być szczęśliwą.

szczęśliwa kobieta na plaży
Oto 3️⃣ rzeczy, które natychmiast musisz przestać robić, żeby być szczęśliwą:
👇
1️⃣ przestań zamartwiać się przeszłością. To już było. Weź z tego lekcję, odrób ją. Zaakceptuj przeszłość. Może to, co się Tobie przytrafiło, było mega niesprawiedliwe. Ale się wydarzyło. Zaakceptuj, że tak było. Ulecz przeszłość, by iść dalej.
2️⃣ przestań umartwiać się o przyszłość. 85% strachów w Twojej głowie nie zadzieje się. A z tych 15% zadzieje się zaledwie 3% i nie będą takie, jak wymyśliła Twoja głowa.
3️⃣ przestań szukać szczęścia u innych ludzi szczęścia. Tam go nie ma. Twoje szczęście zależy od Twojej wewnętrznej pracy nad sobą.
Czy to łatwe, to, o czym piszę 💬❓ Nie, to jest mega trudne. Ale warto.
Byłam tam, czasami jeszcze moja głowa powraca do starych przyzwyczajeń. Bo wiesz, to jest część mnie. Ja już tak mam, że jeszcze zdarza mi się szukać szczęścia u innych ludzi. Jednak łapię się na tym. Akceptuję tę część mnie, bo wynika ona z mojego dzieciństwa, z mojej potrzeby bycia akceptowaną.
Lubię tę część siebie, choć mnie nie zawsze wspiera. ❤️Ale jest moja. Kiedyś tak wchodziłam w relacje, szukając szczęścia w innych ludziach. Szczególnie po śmierci mojego męża. Kiedy nie miałam rodziny, na siłę jej szukałam w niefajnych typkach, nie rozumiejąc, że ja mam już rodzinę: ja, moje dzieci i najbliższa rodzina. Kiedy nie miałam spokoju wewnętrznego, szukałam go w partnerach, którzy na koniec okazywali się jeszcze bardziej niespokojni ode mnie. Twoje szczęście 🍀 zależy od Twojej pracy nad sobą.
Mój Tato ostatnio powiedział do młodszego swojego wnuka: „naucz się być sam ze sobą i prowadź bogate życie wewnętrzne”.
Zostawiam Cię z przemyśleniami. Oczywiście, jeśli czujesz, że jest przestrzeń na rozmowę, zawsze masz dostęp do bezpłatnej i niezobowiązującej, ale mega budującej rozmowy ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *