Spraw, aby zadanie było wykonalne i sprzyjało Twojemu rozwojowi

Spraw, aby zadanie było wykonalne i sprzyjało Twojemu rozwojowi
Pracując z kobietami 👩🏻 nad ich rozwojem osobistym głęboko wierzę, że robimy tylko to, na ile jesteśmy gotowe i na ile pozwalają nam zasoby.
Droga coachingowa pozwala w trakcie procesu rozwojowego 🎯 odkrywać 🔍 nowe zasoby i nową gotowość. Pewnie właśnie dlatego na koniec procesów rozwojowych moi coachee robią więcej i realizują swoje cele. 🎯
Przygotowałam planszę: 5️⃣ kroków jak zadbać o to, by zadanie było wykonalne i sprzyjało rozwojowi. Najbardziej podoba mi się krok, w którym doceniam wypracowanie kilku dróg 📍🎯do swojego celu. To bardzo sprzyja kreatywnemu podejściu i w sytuacjach trudnych pozwala przyjrzeć 👁️ się sprawom z innej perspektywy. W swojej pracy nie skupiam się jedynie na cudowności celów, które wybierają sobie moi coachee, ale co trochę czasami jest frustrujące, szukam 🔍 dziury 🕳️ w całym. Dlaczego? Bo znowu, kiedy będą trudności, 😩 łatwiej będzie przez nie przejść.
Jeśli potrzebujesz wsparcia, porozmawiajmy. Zapraszam do bezpłatnej konsultacji o wartości 150 zł. Wstępnie przyjrzymy się już temu, co chcesz wprowadzić i sprawdzimy czy coaching jest dla Ciebie.
Zarezerwuj taką rozmowę tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *